LITTLE KNOWN FACTS ABOUT BOSCH BUZDOLABı AYARLARı.

Little Known Facts About bosch buzdolabı ayarları.

Little Known Facts About bosch buzdolabı ayarları.

Blog Article

Bosch marka buzdolabımızın haftalardır alarmı çaldığı için defalarca Bosch çağrı merkezini aradık ve soğukluk ayarlarını değiştirmemiz tavsiye edildiği için böyle yaptık.

Ip işlemleri Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara KAPAT X x

Sonra dolabımızı çalıştırıp alarm yazan kısıma twenty sn basılı tutuyoruz. Buzdolabı kendine reset atmış bulunuyor. Donanımsal bir sıkıntı yoksa eğer çözüm sağlayacaktır.

Buzdolabının kapısı düzgün kapatılmalı, termostat ayarları kontrol edilmelidir. Hava akımını sağlayan delikler tıkandı ise buzdolabı yine buzlanma yapacaktır.

Sonrasında alt kısım karlanıyor. Bu durumu farkettiğimizde buzdolabının fişini çekiyoruz two gün sonra buz tamamen eridiğinden emin olduktan sonra tekrar çalıştırıyoruz. Fakat bunu 4. Kez yapıyoruz yani her elektrik gidip geldiğinde

Buzdolabımın alarm ışığı devamlı yanıp sönüyor soğutma yapmıyor motoru da çalışmıyor gibi her ne yaptımsa olmadı.

Dondurucuyu kapatın ve buzu eritmek için buharlaştırıcıyı bir saç kurutma makinesi ile ısıtın veya buzun erimesi ve tekrar açılması için birkaç gün kapalı bırakın.

Selahattin Ersöz10 ay önce Arçelik derindonducu buzdolabım soğutucu bölümüne konulan yiyecekler buz tutuyor resmen donuyor kapı lastiği yeni değişti karşı duvardada kalın buz tabakası oluşur.

Bosch kdn40a00ne markalı buzdolabimin motoru aşırı ısınıyor diğer buzdolaplarında kompresör yanında admirer var bu modelde yok acaba o yüzden mi çünkü durmadan alarm veriyor artworkık dayanılmaz hal aldı gerekli bütün talimatları yapıyorum içinde buzlanma yok 24 saat fişini çektim buzu eridi bekledim kurudu fişe taktım tekrar alarm çalıyor gün içinde en az nine ten kez içinde gıda yok gibi duvara yakın değil arka ızgarayı fırça ile tertemiz yaparım

Işık genelde arıza yapmakdadır, değiştiriniz. diger ihtimal Kapı anahtarı arızalı olabilir.

Bende elimi yanlarında hava veren yere tutarak soğUnited kingdom ayarını yaptım, fakat çok soğBritish isles geliyor. Derecenin hangi ayarda olduğunu bilmediğimden ayar yapamıyorum. Lütfen lawnımcı olurmusunuz.

Ara bölmede buz bloklaşması oluşmuş olabilir, bir kac arıza sebebi vardır evap rezistans ve ya sensör yapabilir, elk kart diğer ihtimal

Bosch Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Bosch Buzdolabını Nasıl Sıfileırlarsınız, Sert bosch buzdolabı ayarları Sıfileırlama Bosch buzdolabınızı sıfırlamak için 30 ila forty five dakika arasında fişini çekin ve ardından tekrar fişe takın.

Her beyaz eşyada olduğu gibi Bosch buzdolapları da zamanla arıza verebiliyor. Soğutma arızaları başta olmak üzere, Bosch buzdolabı su arızası ve anakart arızaları en sık görülen arızalar olarak ilk sırada yer alıyor.

Dondurucu bolmesi kapaginin alti yani busdolabı kapağı ile dondurucu kapağı arası aşırı sıcak fakat buzdolabı ve gondurucu typical çalışıyor

Report this page